fbpx

Skip links

Seznam razstavljalcev, program, aktivacije, aktivnosti in več!

Dogajanje na Telemach EPICENTER 20

Program dogodka

STAGE

Sobota, 26. 10.
10.00 – Uvodni pozdrav in sestava ekip za EPICENTER Game Jam
12.00 – Predstavitev sponzorjev in izzivov za EPICHACK
14.00 – Tim Hostnik: Življenje in delo profesionalnega esport coacha
15.00 – 16.30 – Kaya Solo, JureTrsanBlond, RitterČančer, Life as Klemen: YouTube življenje in meet & greet
16.30 – 17.30 – Sara Oprešnik: Kako vstopiti v svet Cosplayja
17.30 – 23.00 – Prenos v živo: League of Legends Worlds 2019
23.00 – 01.00 – ALEN: House DJ set
01.00 – 05.00 – Movie night
Nedelja, 27. 10.
11.00 – 12.00 – Snemanje v živo: Baron Rush
12.00 – 13.00 – Razglasitev rezultatov in podelitev nagrad EPICHACK
13.00 – 17.00 – Prenos v živo: Livestream League of Legends turnirja iz Telemach EPICENTER 20
17.00 – 18.00 – Razglasitev rezultatov in podelitev nagrad EPICENTER Game Jam

Counter Strike: Global Offensive turnir

Sobota, 26. 10.
10.00 – Odprtje lokacije za igralce in obiskovalce
14.00 – Pričetek skupinskega dela (Za vsako tekmo se predvideva 45 minut + 15 minut pavze + 10 minut warmup = ura in deset minut)
17.30 – 18.40 – Skupinska pavza (na odmor ekipe pošilja izključno samo head admin)
18.40 – 21.00 – Nadaljevanje skupinskega dela,
21.00 – 23.50 – Zaključek skupinskega dela in začetek bo3 playoffov ter swiss sistema za lower bracket turnir (prvi 2 rundi)
Nedelja, 27. 10.
11.00 – Nadaljevanje turnirja (zamude se ne bo dovoljevalo)
14.00 – 15.00 – showmatch de_cache z znanimi osebnostmi ter odmor
15.30 – Začetek finala in tekme za 3. mesto
18.30 – Zaključek

League of Legends/FORTNITE/Rainbow 6: Siege/PlayerUnknown’s: Battlegrounds turnirji

Sobota, 20. 7.
10.00 – Odprtje lokacije za igralce in obiskovalce
13.00 – Pričetek skupinskega dela
19.00 – 20.00 – Skupinski premor
20.00 – Nadaljevanje skupinskega dela
23.30 – Zaključek prvega tekmovalnega dne
Nedelja, 21. 7.
11.00 – Nadaljevanje turnirja (zamude se ne bo dovoljevalo)
14.00 – 15.00 – Skupinski premor
15.00 – Nadaljevanje izločilnega dela
Zaključek tekmovanj do 17.00

FORTNITE turnir

Sobota, 20. 7.
10.00 – Odprtje lokacije za igralce in obiskovalce
13.00 – Pričetek skupinskega dela
18.45 – Zaključek prvega tekmovalnega dne
Nedelja, 21. 7.
11.00 – Nadaljevanje turnirja (zamude se ne bo dovoljevalo)
14.00 – 15.00 – Skupinski premor
15.00 – Nadaljevanje izločilnega dela
Zaključek tekmovanj do 17.00

AOC Hearthstone turnir

Sobota, 20. 7.
10.00 – Odprtje lokacije za igralce in obiskovalce
11.00 – Pričetek igranja
16.00 – 17.00 – Skupinski premor
17.00 – Nadaljevanje izločilnega dela
23.30 – Zaključek tekmovanja

FIFA20 turnir

Sobota, 20. 7.
10.00 – Odprtje lokacije za igralce in obiskovalce
11.30 – Pričetek igranja
16.30 – 17.30 – Skupinski premor
17.30 – Nadaljevanje izločilnega dela
22.30 – Zaključek tekmovanja

Nacon PES2019 in F1 2019 turnir

Nedelja, 21. 7.
10.00 – Pričetek igranja
15.00 – Zaključek tekmovanja

Te zanima udeležba?
Prijavi se zdaj.

Za zagotavljanje boljše storitve uporabljamo pištkotke. S potrditvijo sprejemate pogoje uporabe piškotkov skladno z našo politiko upravljanja s piškotki.